על השיטה

“השיטה להצלחת ילדים להתגבר על קשיי קשב, ריכוז ולמידה”. היא תכנית מקיפה ושלמה שעוזרת לטפל בגורמים העמוקים והבסיסיים אשר מייצרים אצל הילד שלכם את הסימנים החיצוניים הנקראים “הפרעות קשב, ריכוז ולקויות למידה”.

התכנית מתאימה לכל ילד ומשפחה, ללא צורך בתיוג וללא דיכוי הסימנים החיצוניים באמצעות תרופות. בסיס השיטה היא באמונה שלי בצמיחה ובפוטנציאל האישי הקיים בכל ילד. הגישה שפיתחתי טבעית ומנצלת את יכולתו של הגוף לתקן בעצמו חסרים. התכנית פרקטית, מקיפה ובנויה שלב אחרי שלב עם הרבה דוגמאות ותרגול, בתהליך עוצמתי, ממוקד ומדהים. אם תתחילו להתאמן עם הילד, תוך כשלושה חודשים כבר תתחילו להרגיש תוצאות. ככל שתתחילו מוקדם טוב יותר. רק אתם, ההורים, יכולים להתערב ולהקנות לילד את המיומנויות החסרות לו. 

לתכנית יש שישה שיעורים ואני רוצה לספר לכם עליהם כדי שתדעו איזה תהליך אתם הולכים לעבור.

בשיעור הראשון נלמד איך להיות הורים-מאמנים סמכותיים, תגבשו את הערכים ההוריים המתאימים לכם ותגדירו את המטרות ההוריים שלכם ותובילו אליהם את הילד והמשפחה.

בשיעור השני נלמד איך לחזק את הביטחון העצמי של הילד שלנו, לעלות את המוטיבציה שלו להצליח, לפתח אצלו כישורים חברתיים ותקבלו גם תכנית לעיצוב התנהגות.

בשיעור השלישי נחקור ונמצא איך גורמים שונים בסביבה משפיעים על הילד, אורח חיים בריא תורם ומחזק את יכולות התפקוד של הילד.

בשיעור הרביעי נבין לעומק את הקשר בין קשיים בוויסות החושי לקשיי קשב, ריכוז ולמידה ואיך אפשר לתאם בין החושים ולחזק את הקשב, בנוסף נעזור לילד לווסת את רגשותיו.

בשיעור החמישי נלמד איך לחזק את התפקודים המוטוריים שאף הם אחראים על הקשב שלנו. שליטה על הגוף תורמת להתמקד בכל פעולה שאנו עושים. נעזור לילד בארגון והכנסת סדר בדברים – זה הבסיס ללמידה.

ובשיעור השישי והאחרון נלמד איך לתרגל את המוח ואת כישורי החשיבה שעוזרים להתפתחות רגשית ולמיקוד.

אם אתם הורים שרוצים לדעת את הסיבות שגורמות לסימנים החיצוניים ולא להתמקד רק בסימנים החיצוניים הנקראים הפרעת קשב, ריכוז ולמידה. אם אתם בוחרים בשינוי למשפחתכם הצטרפו עכשיו לתכנית והחיים שלכם ושל ילדיכם יראו אחרת.

ציטוט שמלווה אותי כל חיי:

“נפלא כוחו של אדם המביט בניצן ורואה בו את הפרח.
אשרי האדם המבין כי גם ניצן המתקשה להיפתח – ראוי לפרוח.”

אני כאן כדי לעזור לך להביא את הילד שלך להצלחה,

סימה
גלילה למעלה דילוג לתוכן